Urodziny i ładowanie baterii na zapas ( dzień8 #projekt365 )
         Dzisiaj sobota, czyli imieniny kota - pod tym hasłem zdjęcie do #projekt365 - dzień 8. 
A tak serio to wcześniej muszę wrzucić post, bo zjeżdżają się do nas dzieciaki, czytaj młodzież, bądź emeryci jak na nich czasami mówię, gdy się snują i sił na nic nie mają. 
         Jutro wyprawiamy urodziny męża ( choć ma je faktycznie 16 stycznia ), więc jest okazja i to podwójna, bo bilety do Irlandii Aga z Dominikiem już mają, nocleg załatwiony. Musimy się nimi nacieszyć, bo 3 lutego uciekną nam gdzieś tam w świat. Szykuję dobre jedzonko, ale nade wszystko chcemy pobyć razem, nagadać się na zapas, pośmiać się, naładować życiowe baterie. 
          Piotr, czyli mój mąż kończy 48 lat. Zawsze się śmieję, że przeciera mi szlak, bo jestem od niego o 11 miesięcy młodsza. Razem jesteśmy lat 28 z kawałkiem. Powiem Wam szczerze, że nie wiem, kiedy nam to życie minęło jak szalone. Dopiero, co spacerowaliśmy razem za rękę. Chodziliśmy dużo do kina. Czytaliśmy książki jak szaleni. Piotr pracował w hurtowni książek, więc dostęp do nich mieliśmy lepszy. Budowaliśmy wspólne życie. Docieraliśmy się, jak to w każdej prawdziwej rodzinie, raz ostrzej, a innym razem subtelnie. Ach... Czeka mnie dziś nostalgiczny dzień. Już go czuję w sobie, a to dopiero 11:40. Opowiem Wam o nim jutro, a dziś już znikam. 
         Na zdjęciu nasza Andzia.Świetnie wkomponowała się w nową pościel. Ona w kwietniu kończy 10 lat, tak jak z resztą też Kasi. Ta panna kota pilnuje od lat Tomka. Całe dnie spędza w jego pokoju, bywa, że pół doby leży Mu na kolanach. To taki nasz Bonifacy. Nie szaleje jak Meg. To po postu dystyngowana kotka, choć to tylko zwykły dachowiec. 
         Miłej soboty Wam życzymy. A jutro obiecuję opowiedzieć coś więcej... 

Komentarze

 1. Wszystko, co najwspanialsze dla kotka i męża. :)) Niech ten czas z bliskimi będzie naprawdę bardzo miły, pełen bardzo fajnych chwil. Udanego weekendu. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Faktycznie, kot pasuje jak ulał...gratulacje dla wszystkich, fajna z Was ferajna. U mnie tylko jedynak, a na liczniku mamy wspólnie 34 lata:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kotka charakterna, myślę, że sobota jest udana, czego serdecznie życzę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sobota była genialna. Niedziela na razie przypomina przemarsz Walking Dead :D bo młodzi chodzą jak zombie - ale tak to jest jak się nocą nagadać nie szło :D Życzymy wspaniałej niedzieli

   Usuń
 4. Najlepsze życzenia dla męża, a Andzia jest śliczna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mąż dziękuje serdecznie. A Andzia uważa się za prawdziwą gwiazdę : ) Wspaniałej niedzieli Π

   Usuń
 5. Andzia wygląda świetnie, zapozowała jak prawdziwa, światowej klasy modelka. :D Pozdrawiam ciepło! :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz