Słodko jest się dzielić ( zdjęcie 39 #projekt365 )


       Ostatni dzień leżenia plackiem prawie za mną. Jak ja nie lubię czuć się jak "zdechlizna". Snucie się bez sensu, marudzenie, leniuchowanie - to nie dla mnie. Jestem człowiekiem, który musi działać, żeby nie gnuśnieć. Jestem zmęczona chorobą. Na szczęście czuję się już ciut lepiej i jutro biorę się na nowo za tworzenie różności. 
        Szukałam pomysłu na zdjęcie do projektu i znalazłam - To czekolady, które mąż przynosi, gdy oddaje krew, a robi to już od bardzo dawna. Jednak nie o czekoladzie, ani nawet o krwiodawstwie ten post. Tym razem o dzieleniu się czymś dobrym. Lubię ludzi, którzy wysyłają w świat dobre impulsy. Oni napędzają świat. Sprawiają, że wszystko idzie do przodu, że chce się za nimi podążać. Ceńmy takie osoby, bo dzielą się z nami tym, co być może sami od innych, jak i od nas mało kiedy otrzymują. 

( zdjęcie 39 #projekt365 )

Komentarze

 1. I dlatego to właśnie na tych impulsach staram się koncentrować. Popychać świat w stronę światła (i nie mówię o pociągu w tunelu) :D

  OdpowiedzUsuń
 2. O dziwo, są to często osoby doświadczone przez los, a jeszcze znajdują siłę by innym dawać radość:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Coś w tym jest. Zawsze mówię, że dobrzy ludzie jak miecze, czasami poskładani po tysiąc razy, z czasem są najlepszym orężem nie przez przypadek, a właśnie przez ich doświadczenia.

   Usuń

Prześlij komentarz