Kurczak i reszta pomysłów


          Słonko za oknem piękne. Nastraja do szukania tkanin w ciepłych kolorach. Tak nas słonko zakręciło tym razem, że powstał u nas Kurczak mały. No niewielki jest, bo ma ok 19 cm, ale mówią, że bardzo całuśny! 


          Dla pewnej młodej damy musieliśmy odgrzebać stary wzór. Oczywiście przeszedł jak zawsze, małe modyfikacje, ale miło jest wrócić do zabawki, na którą już nie mieliśmy czasu. Zapomniałam jakie one są sympatyczne.


            Do tego wzoru też wróciliśmy na prośbę klientki. Też zmieniliśmy ciut układ buzi, uszka. Teraz nasze koala są o wiele słodsze od swoich poprzedników. Ten wyszedł bardzo wiosenny. Mam wrażenie, że tkaniny w kwiatki same się wciskają w ręce, żeby je pokroić.


           A tu przykład na to, jak wielką mamy słabość do bawełny w piórka. Nawet do misia według nas pasuje. Na zdjęciu nie widać muśnięć złotem na tkaninie. Uwielbiam na nią patrzeć. Ma w sobie coś magicznego. Wiem, to fiś, ale cóż na to już nie ma lekarstwa :D


         Zbliżająca się Wielkanoc to też czas wyszukiwania tkanin w jajeczka. Nasz ptaszek ćwirek całkiem oszalał, wpadł i zrobił niezłą jajecznicę :D Ale myślę, że można mu wybaczyć każdy łobuzerski wyczyn. Zobaczcie jak niewinnie rozkłada skrzydełka, jakby mówił - mamo to nie ja :D


I na koniec nasz kolejny pomysł na ścinki. Małe wiejskie domki, bo wszak przeprowadzka na wieś też zobowiązuje :) Teraz będą nadawały się na wiosenne gałązki baziowe, a zima będą pasowały na choinkę. Mogą też być użyte do girland dziecięcych czy nawet na karuzelę. Szkoda wyrzucać nawet małe kawałeczki tkanin. Przecież można z nich wyczarować małe i duże skarby :)

Miłego nowego tygodnia Kochani.
Dziękuję, że tu do nas zaglądacie.

Komentarze

 1. O jej! Ale fajniutko u Ciebie :) Pięknie i kolorowo się zrobiło za sprawą nowych szyjątek :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wygląda wspaniale! Istne arcydzieło :-) Muszę spróbować jak najszybciej. Pozdrawiam i dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowne! Gratuluję wykonania :-) To idealnie trafia w mój gust.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakie wszystko piękne i kolorowe :) Kurczaczek i sówka wymiatają :) Buziaki :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz