Happy Baby, 1% i co się dzieje u Pani Niteczki


       Ciągle brak czasu na pisanie, a przecież nie jest tak, że nic się nie dzieje. Właśnie za dużo się dzieje i nie wiem nawet, kiedy czas mi ucieka. Mamy za sobą targi Happy Baby w Poznaniu. Było bardzo sympatycznie. Poznaliśmy wielu naszych fanów :) i mogliśmy się wyściskać. Radość dzieci przy naszym stoisku była bezcenna. A było ich bardzo dużo, bo na przeciwko mieliśmy scenę, na której odbywały się różne konkursy. Co mieliśmy nowego? Mieliśmy np. gryzaki z metkami. Ale też były ulubione przez wszystkich lale.


Te cukierkowe lale były wymyślone na zajączka... teraz też znalazły wielu swoich nowych przyjaciół.


Uszyłam też różne lale z serii Umilaki - bo dziewczynki nadal najbardziej lubią, jak lalę może przebierać, a ta ma ściąganą spódniczkę, buciki i torebeczkę. A na ucho Wam powiem, że już właśnie wyszywam buzie nowej serii lal. Te już będą gotowe lada chwila.


A dziś wreszcie fotki zrobiłam misiom. Dwa lata prawie ich nie szyłam. Dobrze jest wrócić do starego wzoru. 


Choć je troszkę zaczarowałam ....... bo użyłam tkanin we wzorki. Prawda, że słodziaki wyszły? 
Z paskami nie ryzykowałam :) Ale kratki i kropki prezentują się ciekawie.


A teraz coś z osobistej radości........ nie związanej z szyciem. A właśnie związanej z naszym życiem. A nade wszystko z naszym Tomkiem. 
Właśnie wpłynął 1%, który oddawaliście na rzecz naszego Syna. 
Wpłynęło dokładnie: 18293,46
Bardzo Wam dziękujemy!!! Bez Was żyłabym w ciągłym stresie o jutro. A tak wiem, że przyszły rok będzie znowu bezpiecznym rokiem. To dla nas wielka ulga. Za każdy grosik przekazany na naszego Tomka Wam bardzo dziękujemy. Z całego serca!!!


Komentarze

  1. Słodziutkie lale i misiaki :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Trafiłam przypadkiem na Pani bloga i pewnie zajrzę na niego nie raz, piękne zabawki Pani szyje, takie radosne i kolorowe, czyli takie jakie dzieci lubią najbardziej. Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz