Niespodzianka Coricamo, Lumperki i zestaw "Zmalujmy coś" :)


Ruszył wreszcie Jarmark Świętojański w Poznaniu. Pogoda pierwszego dnia spłatała nam figla, bo deszcz nam dokazywał kilka razy. Za to dziś słonko wprowadziło wiele uśmiechu. Relację z jarmarku pokażę Wam już jutro lub za dwa dni, jak tylko znajdę chwilkę. A dziś chciałabym Wam pokazać ... co chcemy już niedługo zmalować :)


Otóż już 25 czerwca o godzinie 15.00 możecie wziąć udział w akcji "Zmalujmy coś" . We współpracy z firmą Profil, producentem farb


, stworzyliśmy zestawy kreatywne. 6 zabawek, które każde dziecko może zamienić w wymarzony domek, samochód, lalę, misia, kotka i pieska. Zestawy będą do kupienia w kwocie 40 zł na jarmarku już od przyszłego tygodnia. Każdy zestaw będzie pakowany w magiczne torby. W skład wchodzi 6 nietoksycznych farbek do tkanin, pędzelek i zabawka wielkości ok 20 cm. 


Każdy znajdzie dla siebie coś ... bo jeden kocha misie...


... a drugi woli samochody.


To tylko przykład jak można pomalować zabawki.
Oczywiście są lale, które wcale nie muszą być dziewczynką :D mogą być choćby piratem...


Oprócz tego 25 czerwca o godzinie 15.00 chcemy połączyć zabawę ze wsparciem Hospicjum Pallium w Poznaniu. Chcemy namówić Was do wymalowania 60 zabawek, które będziecie mogli zabrać do domu. Ale mamy 1 warunek ... żebyście wrzucili jakiś grosik do puszki hospicjum. Klub Kameleon będzie nas wspierał i dodatkowo rozdawał baloniki. To jak? Wlecicie do nas na jarmark na Stary Rynek? Będziemy czekali na dzieci z rodzicami ... Każde dziecko przy pomocy mamy, taty, babci, dziadka, cioci, wujka, niani ... będzie mogło samo wymalować zabawkę, którą sobie wybierze i zabrać ją do domu. Już dziś zapraszamy 25 czerwca - akcja odbędzie się na przeciwko naszego domku na Starym Rynku w Poznaniu


A czego zapomniałam Wam pokazać? Hmm... już wiem!!!Oto nowe zabawki, które stworzyła nasza Agnieszka. Nazwała je lumperki, bo to takie lale, które nie dadzą sobie w kaszę dmuchać. Łącznie powstało ich 6. Jedna już ma nowy dom. 


Pozostałe 5 jest dostępne jeszcze w naszym domku na jarmarku. Lale mają ok 19 cm. Wiem już, że powstaną też lale w innych ubrankach.


Wiem, że nie jest blisko Bożego Narodzenia... ale u nas gwiazdka w czerwcu :D i powstały jelonki / łosie/ renifery - w tym ten jeden w specjalnym zamówieniu w liski.

I jeszcze jedna niespodzianka i wyróżnienie, które mnie spotkało.
Coricamo

 zrobiło mi niesamowitą niespodziankę i w najbliższych "Twórczych Inspiracjach" pojawi się ta właśnie reklama mojego bloga. Czuję się bardzo wyróżniona. Takie niespodzianki motywują wielokrotnie do działania ... Dziękuję!!! Kochami kupujcie gazetkę, bo tam zawsze wiele pomysłów na tworzenia małych i dużych cudów.
Dziękuję 

Ps. I oczywiście jeszcze do 29 czerwca 2014 zapraszamy w godzinach 11 - 21:00 na Jarmark Świętojański w Poznaniu. Komentarze

 1. Gratuluję wyróżnienia:) Muszę koniecznie wybrać się na jarmark bo aż tak daleko nie mam:) Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 2. Rewelacyjny pomysł z zabawkami do malowania :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super pomysł:) Wspaniale, że pomagacie innym:)
  Gratuluję wyróżnienia:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna niespodzianka, gratulacje. Pomysł z malowaniem suuuper. Pozdrowionka

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniałe pomysły jak zawsze :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetna akcja, życzę powodzenia w realizacji ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz