1% na rzecz naszego Tomka       Wiecie, że ja dla siebie proszę tylko raz w roku, a dokładniej dla naszego Syna Tomka. 
Dla jednego 1% to grosz, ale dla nas to co roku możliwość leczenia Tomka. Bez tych pieniędzy nie uda nam się utrzymać Tomka na takim poziomie jak jest.
        A dla tych co nie wiedzą: Tomek ma niedosłuch obojga uszu, oczy są na pograniczu utraty wzroku, w tym rozwarstwioną siatkówkę oka lewego - dodatkowo choroba podąża w kierunku stożka rogówki. Tomek ma też Zespół Ehlersa Danlosa typu 6, bardzo rzadką ( 60 osób na świecie) chorobę genetyczną, która uszkadza kolagen w całym ciele. Oprócz uszkodzonego wzroku, Tomkowi zanikają mięśnie. Nasz syn, żeby żyć musi być dodatkowo karmiony 4 razy dziennie odżywką przez rurkę do brzucha. Do tego wszystkiego ma Zespół Aspergera ( lżejszą formę autyzmu). Nie jest osobą samodzielną.
Tomek ma 25 lat i opiekuje się Nim od lat to samo Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno Gospodarczych w Jaworznie. Tomek musiał przerwać naukę ze względu na wzrok. Wymaga naszej opieki 24h / dobę. A ma ją zapewnioną, bo ja sama choruję na stwardnienie rozsiane. Nie proszę dla siebie, ale dla naszego Syna wiem, że zawsze zrobię wszystko, żeby zapewnić Mu godne życie. Jeśli możecie wesprzyjcie Tomka swoim 1%. Z całego serca Wam dziękuję.


 Jola Radomska z rodziną

Komentarze

  1. Zamieściłam Wasz apel u siebie w zakładce o pomaganiu. Powodzenia w dalszym leczeniu!

    OdpowiedzUsuń
  2. podaję dalej, gdzie tylko mogę ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Z ogromną radością oddaje Tomkowi swój 1%. Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz