Zamówienie dla Piecuchowa

 Agnieszka od pewnego czasu jak wiecie szaleje z szydełkiem. Dzięki Waszym zleceniom mało, że zbiera na swoje lekcje gitary elektrycznej. To jeszcze często załapuje się na wymianki. Oto wymianka z Piecuchowem. Agnieszka dostała piękną parę w stylu Alicji w krainie czarów. Kolczyki z napisem: Drink me oraz cudną bransoletkę z kotkiem.


 Gorąco Wam polecamy Piecuchowo, gdzie zawsze są bardzo apetyczne wyroby. Osobiście ślinię się jak dziecko, jak tam wchodzę. Wystarczy kliknąć o TU

Agnieszka zrobiła za to wcześniejszego białego króliczka. A tu nowe zamówienie do Piecuchowa. Tym razem króliczek jest duuuuuży - ma 44 cm wysokości.

Już jutro poleci do nowego domku. Agnieszka już robi kolejne różności :) Wiecie miło na duszy się robi, gdy dziecko ma w sobie energię do tworzenia. No i zapał do tego, żeby samemu sobie zarobić na marzenia. 


Jeszcze muszę nauczyć się im robić lepsze zdjęcia. 
A tu zobaczcie jaką mam zimę za oknem. Cudnie jest!!!A jutro nowinka ... wymyśliłam coś śmiesznego, z przesłaniem.... Już się cieszę, że pokażę Wam moją psotę.

Komentarze

 1. Piękne prezenty...a króliczek jaki śliczny :) Również uważam, że to bardzo dobry pomysł kiedy dziecko samo dorabia na swoje marzenia...a jeśli to rękodzieło to już zupełnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję zdolnego i pięknego dziecięcia :) piękne prenenciory dostała Agnieszka :) Jolu, dziękuję za odwiedziny na moim blogu i miłe słowa :)
  pozdrawiam Was bardzo serdecznie :) Wszyscy jesteście wspaniali :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zaglądam tu często, chociaż rzadko coś piszę. Muszę pogratulować tak zdolnej i wspaniałej córki. Ma skąd czerpać wzorce. Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie, że młodsze pokolenie ma zainteresowania rękodzielnicze. Że chce robić coś innego niż tylko oglądać TV, czy grać na komputerze. Ale skoro Twoja córa ma takie wzorce w domu, to nie ma się czemu dziwić :) Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. U nas też od wczoraj tak pięknie i się utrzymuje;-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wow te kolczyki są świetne :)))
  A ja wróciłam na onet :) lustro-mojej-duszy.blog.onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudna wymianka, piękna córcia. gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
 8. Pozdrowienia dla Agnieszki, ma dziewczyna talent i szydełko i muzyka !!!

  OdpowiedzUsuń
 9. Agnieszka wszystkich gorąco pozdrawia i dziękuje za miłe słowa

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz